Menu

Půjčovna nabízí 15 strojů různých značek, mezi nimi i modely Yedoo Wolfer, Yedoo Trexx, Yedoo Dragstr, Yedoo Mezeq a menší dětské koloběžky Yedoo Wzoom a Yedoo Mau.

K zapůjčení budete potřebovat 1 000 Kč na vratnou zálohu a občanský průkaz. Samotné zapůjčení stojí ceny 160 Kč za 2 hod, 200 Kč půlden, 280 Kč celý den. K dispozici tu mají také přilby, dětskou sedačku a mushing set s vodítkem pro psa.

Brandýská půjčovna přijede i za vámi. Koloběžky seřízené na míru vám přistaví kdekoli a kdykoli, na zakázku vám ušijí program, uspořádají závody nebo projížďku s výukou jízdy. Více na www.pujcovna-kolobezek.cz.

Tip na výlet 

Podél Labe pohodlně dojedete z Brandýsa až do Kostelce nad Labem, nebo pokud pojedete proti proudu řeky, do Lázní Toušeň. Milovníci lehkého terénu mohou vyrazit do okolních lesů třeba po Rudolfově naučné stezce.

Pro ty, co s koloběhem teprve začínají, doporučujeme pravidelné vyjížďky se zkušenými lektory. "Kouknou vám na lýtka" a vyladí styl při projížďce kolem Brandýsa nebo na 4 km dlouhém okruhu v nedalekém sportovním areálu Houšťka. Více informací najdete na facebooku půjčovny.
 

Newsletter Yedoo

Suivez-nous sur les réseaux sociaux