Menu

Koloběžky si můžete zapůjčit ve ski-areálu Pancíř - buď přímo na Pancíři ve výšce 1 200 m n. m. nebo u spodní stanice lanovky na parkovišti Kaskády. Další provozovnu najdete na Špičáckém sedle, což je ideální výchozí bod pro rodinné výlety k Černému a Čertovu jezeru.

Coolna nabízí celkem 50 koloběžek Yedoo (Mezeq, Mula a Rodstr) včetně vybavení, sedaček pro děti apod.) Stroje si můžete rezervovat přes telefon nebo webový formulář. Na přání pro vás připraví i zážitkovou akci na míru. Otevřeno mají denně od 10 do 18 hodin.

Za 210 Kč máte koloběžku k dispozici na celý den, za 120 Kč na osobu si můžete domluvit odvoz z míst bez návaznosti na místní dopravu. Sjezd stojí dle délky 100 – 250 Kč. Zálohu nevyžadují, stačí předložit doklad totožnosti.

Tipy na výlety 

Majitelé půjčovny pro vás osobně vytipovali pohodové asfaltové tratě bez automobilů s dlouhým příjemným klesáním a vyhlídkami na tichá zákoutí Šumavy. Tratě pravidelně projíždějí, kontrolují značení a stále rozšiřují počet sběrných míst. Ty jsou většinou v příjemných hospůdkách poblíž vlakových či autobusových zastávek, odkud se pohodlně můžete vrátit rovnou domů, do hotelu či k zaparkovanému automobilu.

Detailní popis vytipovaných tras včetně mapek a odjezdů vlaků najdete na webu půjčovny. Mezi nimi je samozřejmě i několik adrenalinových sjezdů.

Newsletter Yedoo