Menu

V půjčovně na Ještědu jsou na koloběžky specializovaní, nabízejí širokou řadu modelů, různorodých tras a rozmanité sportovní vyžití. Na své si přijdou příznivci adrenalinových sjezdů i ti, kterým vyhovují pozvolná a bezpečná klesání. Navíc z Ještědu je neuvěřitelný výhled. Za dobrého počasí dohlédnete až na 144 km vzdálený Klínovec nebo Žižkovský vysílač v Praze.

Sjezd i výlety po okolí

Cestou z 1012 m nad mořem se můžete zastavit v indiánské střelnici, která je umístěna v půli kopce na tzv. Výpřeži. Koloběžkáři mají 5 výstřelů z luku zdarma!

Na koloběžkách můžete vyrazit také do 12 km vzdáleného Kryštofova údolí, trasa je ideální nejen pro rodiny s dětmi, pro ty mají v půjčovně dětské sedačky. Cesta je stylově značená (žlutou šipkou s koloběžkou) a vede kolem krásných roubenek a hospůdek, starého kamenného viaduktu, unikátního orloje s pohyblivými figurkami z lipového dřeva až k hospodě U Kryštofa, kde necháte koloběžku a počkáte na autobus.

Půjčovné se pohybuje od 70 do 200 Kč a odvíjí od trasy, kterou si vyberete. Otevřeno mají od 10.00 hodin a v nabídce koloběžky Yedoo Mezeq. Další podrobnosti si můžete domluvit po telefonu. Odvážnější se mohou vydat až do Liberce nebo zkusit rychlý adrenalinový sjezd střemhlav z Ještědu dolů. Seznam doporučených tras najdete spolu s dalšími informacemi na zde.

Newsletter Yedoo

Suivez-nous sur les réseaux sociaux