Menu

Největší půjčovna sněžných skútrů SNOW WOLVES se přes léto mění na půjčovnu koloběžek, elektrokol a dalšího outdoorového vybavení. V nabídce má 12 koloběžek Yedoo Mezeq a 4 menší koloběžky Yedoo Ox. Zapůjčení koloběžky na den stojí 200 Kč, za sjezd zaplatíte 220 Kč. Zálohu skládat nemusíte, stačit vám bude doklad totožnosti. 

Tipy na výlet 

V Krkonoších si můžete užít nejen 10 km dlouhý sjezd ze Špindlerovy boudy, kam vás samozřejmě vyvezou, ale i výlety po okolí. Pro koloběžky tu překvapivě najdete spoustu krásných cest, které zvládnou i rodiny s dětmi. Ze Špindlerova mlýna můžete vyrazit třeba do Dolu Bílého Labe, na Petrovu boudu nebo kolem Labské přehrady. Více tipů včetně detailního popisu tras je k dispozici na webu půjčovny www.snowwolves.cz

Pokud toužíte objevit krásy hor, které jsou turistům skryté, doporučujeme vám najmout si v půjčovně osobního průvodce, stojí to za to. Ostatním pro plánování výletů na koloběžkách doporučujeme web Krkonoše bez bariér, kde najdete další tipy na lehce sjízdné cesty s asfaltovým povrchem.

Newsletter Yedoo