Menu

Yedoo Newsletter

Zůstaňte v kontaktu, ať víte co se děje. Zašleme vám tipy na zajímavé akce, nové články na našem blogu či informace o produktových novinkách.

přihlásit se k odběru

Nevíte jakou koloběžku/odrážedlo vybrat? Poradíme vám přes videohovor.

Vůbec nejlepší je, si koloběžku před koupí osobně vyzkoušet. Ale protože současná situace návštěvám obchodů nepřeje, zavedli jsou pro vás novou službu - poradnu přes videohovor.

Tomáš z naší online poradny
Tomáš z naší online poradny

Doba se mění a my s ní. Přes videohovor vám rádi ukážeme přednosti jednotlivých modelů nebo poradíme s montáží.


Tomáš, který má poradnu na starosti, toho ví o koloběžkách opravdu hodně. Všechny modely koloběžek, odrážedel, blatníků, držáků na láhev a dalších doplňků si vzal s sebou domů, aby vám je mohl přes kameru ukázat, budete-li chtít, do posledního šroubku.


Pokud jste se zamilovali do nějakého modelu, který zrovna není k mání, Tomáš vám vybere jiného neméně dobrého parťáka na cesty do práce, budování fyzické kondice, či udržování psychické pohody.

Jak na to

Messenger Rooms

Spojte se s námi přes aplikaci Messenger Rooms. Napište Tomášovi SMS na číslo 737 279 226 ve znění "videohovor fb" a on vám pošle odkaz, skrz který se připojíte do Rooms a virtuální návštěva našeho obchodu může začít. Rooms fungují i pro ty, kteří Messenger ani účet na Facebooku nemají - videohovor se otevře ve vašem prohlížeči. Využít je můžete na počítači, mobilním telefonu i tabletu.

Skype

Na Skypu naši poradnu najdete pod názvem Yedoo Yedoo. Volat můžete z počítače, mobilního telefonu i tabletu.

WhatsApp

Také u WhatsAppu stačí, když Tomášovi napíšete SMS na číslo 737 279 226 ve znění  "videohovor wa" a on se vám ozve zpět. 

 

Od kdy do kdy

Tomáš je tu pro vás každý všední den od 10 do 16 hodin.

Tak hodně štěstí. Věříme, že si dobře vyberete a že jízda na koloběžkách a odrážedlech na čerstvém povětří vám pomůže přečkat všechny lockdowny a omezení ve zdraví a v dobrém rozpoložení. 

S Yedoo vzrušení nikdy nekončí!

 

 

 

 

Diskuze

 • Yedoo  |  1. 2. 2023

  Dobrý den, Jáne, širší řídítka u odrážedel si speciálně pro svůj trh vyžádali naši obchodní zástupci v USA a Kanadě. V Evropě nejsou tato specificky upravená odrážedla k dostání a bohužel ani my je nemáme skladem. Kontakty na naše obchodní zástupce v USA a Kanadě najdete u nás na webu pod záložkou prodejci https://www.yedoo.eu/cs/prodejci. Pokud byste potřeboval poradit s výběrem odrážedla, klidně se ještě ozvěte. Rádi se vám budeme věnovat. Za Yedoo tým Vendula

 • Ján  |  1. 2. 2023

  Dobry den. Na zahranicnom webe (https://www.twowheelingtots.com/yedoo-too-too-review/) som nasiel info o odrazadle Yootoo, kde sa pise, ze od roku 2020 sa vyrabaju s riadidlami s vacsou sirkou (16,5"). Na vasej stranke som tuto informaciu nenasiel a v popise produktu je uvedena povodna hodnota 13,5" (36cm). Viete mi preverit ci sa viem dostat k odrazadlu s vacsou sirkou, pripadne si tieto riadidla dokupit samostatne? Dakujem

 • Yedoo  |  26. 7. 2022

  Dobrý den, Ľubico, ano, návod je třeba číst pozorně, je totiž pro více modelů koloběžek. Vaše koloběžka Yedoo City je vybavená V brzdami, která má brzdové špalíky, v návodu viz obrázek č. 12. (Nastavenie bŕzd (V-brzda) je rovnaké pre predné i zadné koleso. Vložte brzdové lanko naspäť do vodidla (1) a skontrolujte, či brzdové špalky pri zabrzdení dosadajú celou svojou plochou na bok ráfika. ) O “kotúčoch“ se v návodu píše v souvislosti s koloběžkami Mezeq a S2016 Disc. Pokud si s montáží nevíte rady, spojte se s našimi technikami přes video-hovor a my se podíváme, kde je problém a společně ho vyřešíme. Srdečně Vendula z Yedoo

 • Lubica  |  26. 7. 2022

  Dobrý deň, kúpili sme si kolobežku Yedoo RunRun City v návode sa píše o brzdových kotúčoch, v balení nie sú. Majú, alebo nemajú byť súčasťou balenia. Návod je trocha mätúci. Ďakujem. Ľubica

 • Yedoo  |  23. 5. 2022

  Dobrý den, Lukáši, ano, koloběžky mají stejný rám, ale jiné komponenty. Koloběžka Wzoom Emoji je vybavená komponenty vyšší řady - např. má řídítka, u kterých lze nastavit nejen výšku, ale i sklon, a tak zvětšit či zmenšit prostor pro jezdce. Také je o 300 gramů lehčí a má nižší nášlapnou výšku stupátka, a tedy se na ní pohodlněji jízdí. Podrobnosti o komponentech najdete na webu, když rozkliknete kompletní technickou specifikaci, která je u každého produktu dole. Bližší informace o řadě koloběžek Numbers najdete také v článku https://1url.cz/hruJy. Šťastnou volbu a hladkou jízdu přeje Vendula z Yedoo

 • Lukáš  |  23. 5. 2022

  Dobrý den, chtěl bych od vás pro dceru koloběžku a podle parametrů by ji pasovala nejlépe řada numbers two, nebo wzoom emoji. Mohl bych vědět, jaký je mezi těmito koloběžkami rozdíl? Připadají mi kromě designu úplně stejné. Děkuji.

 • Yedoo  |  17. 5. 2022

  Dobrý den, Eliško, dětské stupátko na koloběžku máme, můžete si ho objednat přes e-mail info@yedoo.cz. K tomu vrzání vám bohužel takhle na dálku a bez možnosti si koloběžku prohlédnout, nic moc neřekneme. Příčin může být víc, obzvláště, jestli vám koloběžka dlouho visela ve sklepě. Nejlepší by bylo, kdybyste ji vzala k nám do servisu (Radlická 80, Praha 5). Máme otevřeno každý pracovní den od 8:30 do 16:00. Během servisu vám zároveň můžeme odborně namontovat dětské stupátko. Servis i montáž si prosím domluvte předem, a to u mých kolegů na info@yedoo.cz. Pokud to k nám máte daleko, vezměte koloběžku do nejbližšího cykloservisu, určitě se to vyplatí. Hodně štěstí vám za Yedoo přeje Vendula

 • Eliška  |  16. 5. 2022

  Dobrý den, už delší dobu vlastním koloběžku Yedoo city, ale protože "dítě", visí mi nevyužitá ve sklepě. Teď bych ji ráda vytáhla a občas popovezla i to dítě. Lze to nějak? Dítě má asi 113 cm a 19 kg, představa je taková, že existuje něco jako přídavné stupátko... Ale asi neexistuje že? A ještě bych prosila o radu-koloběžka při jízdě vrže, ne kolo, ale spíš stupátko, lze s tím něco dělat? Děkuji za Vaši odpověď.

 • Yedoo  |  15. 11. 2021

  Dobrý den, Lenko, Mau a Mau Emoji se liší pouze designem, po konstruční stránce jsou stejné a identické i s ohledem na osazení komponentama. Hladkou jízdu za Yedoo přeje Vendula

 • Lenka  |  11. 11. 2021

  Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jaký je rozdíl mezi koloběžkou Mau a Mau Emoji? Děkuji Lenka

 • Yedoo  |  20. 10. 2021

  Dobrý den, Kim, na koloběžku se nám osvědčily odnímatelná světla na řídítka Smart. Zakoupit je můžete například zde https://1url.cz/wKdVw. Dozadu doporučujeme blikačku, aby váš přítel nejen dobře viděl, ale sám byl také dobře viditelný. Šťastnou ruku při výběru za Yedoo přeje Vendula

 • Kim  |  20. 10. 2021

  Dobrý den, přítel jezdí na Yedoo Wolfer a ráda bych, kdyby měl světlo, alespoň přední, nemohu ale žádná světla najít. Poradíte mi prosím?

 • Yedoo  |  4. 6. 2021

  Dobrý den, Honzo, k montáži nosiče Tubus Disko je zapotřebí prodloužený rychloupínací šroub a L profil pro spojení nosiče s vidlicí. Nicméně pro koloběžku Yedoo Trexx vám můžeme doporučit nosič Thule Tour Rack (https://www.sportobchod.cz/nosic-thule-tour-rack.htm), k jehož montáži už nic dalšího nepotřebujete. Hodně štěstí na cestách vám za Yedoo přeje Vendula

 • Honza  |  3. 6. 2021

  Dobrý den, v odpovědi Pavlovi 12.4.2021 uvádíte jako vhodný přední nosič Tubus Disco + příslušenství k montáži. Je toto řešení vhodné i pro Trexx Disc? Pokud ano, tak jaké příslušenství je konkrétně k montáži potřeba? Děkuji za radu. 

 • Yedoo  |  28. 5. 2021

  Dobrý den, Gabrielo, to nás těší, že jste se s koloběžkou S2016 spokojeni. Model Yedoo Four z řady Numbers by měl být opět k dispozici v druhé polovině června. Pokud o něj máte opravdu zájem, doporučuji, abyste si ho zamluvila u kolegyně na info@yedoo.cz. Rezervovat si ho můžete i přes formulář u nás na webu, který vyskočí u každého nedostupného produktu. Díky za zájem a přeji Vám spoustu zábavy s našimi koloběžkami. Za Yedoo Vendula

 • Gabriela Černá  |  28. 5. 2021

  Dobrý den, včera dorazila synovi koloběžka Yedoo Steel S2016, je naprosto perfektní, chtěla bych si také pořídit koloběžku, ale trochu levnější, líbí se mě Yedoo Numbers Four, ale nikde není skladem ? Mohu se zeptat, kdy budou koloběžky k dostání? Děkuji za odpověď. Černá

 • Michal  |  26. 4. 2021

  Děkuji za odpověď. To, že stojánky nejsou součástí základní výbavy, samozřejmě chápu. O jeho absenci jsem psal pouze s ohledem na funkčnost koupeného výrobku. Ten bohužel nesplnil očekávání a jeví se neprakticky.

 • Yedoo  |  26. 4. 2021

  Dobrý den, Jindro, děkujeme za zpětnou vazbu. Přední blatník je podle našich zkušeností a testů velikostně dostatečný, proto, abychom vám mohli dát relevantní odpověď, bychom rádi nejdříve viděli namontovaný blatník. Pošlete nám prosím jeho fotografii na info@yedoo.cz. Na této e-mailové adrese si také můžete objednat brzdové špalíky ze tří-složkové pryže (199 Kč/pár), pokud Vám nevyhovují jednosložkové, které jsou v základním vybavení koloběžky. Na uvolňující se nečistoty z brzdových špalíků platí technický benzín nebo voda s jarem, s nimiž můžete ráfky čas od času očistit. Co se týká S2620, tak tu s kotoučovými brzdami zatím neplánujeme, ale v průběhu léta cca v červenci vejde do prodeje koloběžka S2016 s kotoučovými brzdami. Pokud byste o ni měl zájem, doporučuji si ji rezervovat na info@yedoo.cz. Šťastnou jízdu Vám za Yedoo přeje Vendula

 • Jindra Louthan  |  22. 4. 2021

  Dobrý den, jsem spokojeným uživatelem koloběžky Yedoo S2620, ale přece mám dotazy a zpětné vazby: 1. Plánujete verzi Yedoo S2620 s kotoučovými brzdami? 2. Přední blatník pro Yedoo S2620 (viz https://www.yedoo.eu/cs/produkt/blatnik-yedoo-26-predni-3XGoKq) je krátký, potřebuje nastavit do délky (doporučuji zajistit možnost dokoupit prodlužující koncovku), jinak jsou na mokru kecky okamžitě "durch". 3. Původní špalky na brzdách hodně špiní (doslova mažou) ráfky a brzdný účinek je pak hodně proměnlivý/nevyrovnaný. Zdar a sílu přeje Jindra

 • Yedoo  |  21. 4. 2021

  Dobrý den, Michale, chápeme Vaše rozladění. Dnes jsou kvůli opožděné dopravě k mání pouze starší verze stojánků, které vyžadují opravdu pečlivou montáž. Rádi vám s ní pomůžeme, a to buď přímo u nás na Radlické 80 (Praha 5), anebo přes videohovor. Kontakty najdete výše, jen pozor - pro návštěvu na Radlické je třeba si předem domluvit termín. Ještě mi zbývá vysvětlit, proč stojánky nejsou součástí základního vybavení: Je to proto, že část koloběžkářů upřednostňuje nižší váhu koloběžky, tedy koloběžku bez stojánku. Kdybychom stojánek dali do každého balení, museli bychom navýšit cenu koloběžky a všichni, kteří stojánek nevyužijí, by peníze vydali zbytečně. Navíc by toto řešení nebylo šetrné k přírodním zdrojům a životnímu prostředí, o což se v rámci svých možností snažíme. Ještě jednou předem děkujeme za pochopení a přejeme hladkou jízdu. Za Yedoo Vendula

 • Michal  |  21. 4. 2021

  Dobrý den, po delším rozhodování jsem si zakoupil koloběžku Yedoo Rodstr. Koloběžka jezdí dobře, velkým zklamáním ale je, že je bez stojánku. Ten se sice zakoupit dá, pevně uchytit a využívat už ovšem nikoliv.

 • Yedoo  |  20. 4. 2021

  Dobrý den, Vladimíre, to nás mrzí. Stojánky na nového Trexxe budou k mání cca v polovině léta, proto zatím využíváme stojánek určený pro starší model Trexxe. Většinou s ním není žádný problém, jen se musí dobře namontovat. Pokud Vám ve Světě koloběžek nepomohou, stavte se na u nás na Radlické ulici 80 (Praha 5) a my vám ho odborně připevníme. Když se objednáte předem na jednom z výše uvedených kontaktů, jsme schopni udělat montáž na počkání. Doufáme, že brzy bude vše v pořádku a vy budete zase moct jezdit. Za Yedoo Vendula

 • Vladimír  |  20. 4. 2021

  Po 3 letech spokojeného ježdění s Trexxem jsem se rozhodl pořídit ještě dalšího (nebaví mě převážet ho z chalupy domů a zpět). Dnes jsem si ho vyzvedl ve Světě koloběžek a doma překvapení, že na stojánku nechce stát, je nakloněný snad na 55-60 stupňů a uchycení stojánku se vrklá a nejde pořádně dotáhnout. U starší verze tři roky bez problémů a stojí v úhlu cca 80 stupňů. Odvezl jsem zpět do prodejny a čekám na servis. Řekl bych, že stojánek na upgradovaného Trexxe nějak nesedí. Mrzí mě, že musím čekat na řešení a jsem zvědav, zda vůbec existuje.

 • Yedoo  |  15. 4. 2021

  Dobrý den, Pavle, ano, dají. Svou objednávku prosím pošlete na info@yedoo.cz. Děkujeme za zájem a přejeme šťastnou jízdu. Za Yedoo Vendula

 • Pavel  |  12. 4. 2021

  Dobry den, daji se pres vas objednat pneu KENDA Small Block Eight (60TPI, kevlar guard) pro 26"+20" zvlast ? Jsou dodavane k Trexx-disc. Dekuji P.

 • Yedoo  |  12. 4. 2021

  Dobrý den, Pavle, běžně cestovatelům nabízíme přední nosič (konkrétně jde o Tubus disco https://1url.cz/hKurA), ale i k jeho montáži jsou potřebné dodatečné díly pro upevnění. Koloběžka pro Blandine byla v tomto ohledu zcela nestandardní, zadní nosič a další úpravy jsme navrhovali na míru a do extrémních podmínek. Hodně štěstí na cestách Vám za Yedoo přeje Vendula

 • Yedoo  |  12. 4. 2021

  Dobrý den, Pavle, ano, zákaznické lakování děláme. Cena za přestříkání, která se se odvíjí podle typu barvy a modelu koloběžky, se pohybuje mezi 2–3 tisíci Kč. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@yedoo.cz. Hladkou jízdu Vám za Yedoo přeje Vendula

 • Yedoo  |  12. 4. 2021

  Dobrý den, Veroniko, pro vašeho synka doporučujeme koloběžku Tidit, která bude k mání v polovině května. Model One bohužel zatím nemáme a museli byste si na něj počkat cca do léta. Hned Vám ale můžeme nabídnout koloběžku Tidit z našeho výprodeje. Pokud o ni máte zájem, obraťte se na mého kolegu Tomáše na info@yedoo.cz. Hladkou jízdu Vám za Yedoo přeje Vendula

 • Pavel  |  12. 4. 2021

  Dobrý den, potřeboval bych vyřešit nosič nad zadní kolo koloběžky Trexx. Vím, že jste to nějak řešili individuální úpravou před nějakou dobou ( for Blandine - https://www.yedoo.eu/cs/clanek/la-trottineuse-zapisky-z-cesty-kolem-sveta-na-kolobezce-cast-1EyQm1 ). Máte na to nějaké současné ne-fixní řešení ? Chci cestovat "na těžko" na dlouhé trasy. Děkuji .

 • Pavel  |  12. 4. 2021

  Dobrý den, je možné dodat i jinou barvu než která je defaultně nabízená ? V případě, že ano, jaké jsou eventuálně podmínky a dodací lhůty.

 • Veronika  |  7. 4. 2021

  Dobrý den, mám zájem o terénní koloběžku pro pětiletého syna. Bude u vás možné ještě někdy koupit Yedoo numbers one, popř. kdy?

 • Yedoo  |  7. 4. 2021

  Dobrý den, Radko, ano, náhradní gripy máme, jdou lehce vyměnit a stojí 59 Kč. Svou objednávku prosím pošlete na service@yedoo.eu a moji kolegové se už postarají o zbytek. Přeji hezký den a ať to dětem pěkně jezdí. Za Yedoo Vendula

 • Radka  |  7. 4. 2021

  Dobrý den, je možné dokoupit nové gumové gripy na koloběžku? Dají se lehce měnit? A kolik stojí? U obou koloběžek je máme hodně odřené, typ wzoom a tidit. Děkuji

 • Yedoo  |  31. 3. 2021

  Dobrý den, Tomáši, ač velmi nerada, musím Vás zklamat: Hurvínek patřil do speciální edice, kterou už bohužel nevyrábíme. Jedině, že by ji ještě měl skladem nějaký náš obchodní partner. Přeji hodně štěstí a kdyby to nevyšlo, tak koloběžka Yedoo Wzoom, z níž model Hurvínek Maxi vycházel, také není špatná, co myslíte? https://www.yedoo.eu/cs/produkt/kolobezka-pro-deti-yedoo-wzoom-new-2Fo9WF Za Yedoo Vendula

 • Tomáš  |  31. 3. 2021

  Dobrý den, nějaký čas vybírám svému synovi pěknou koloběžku. Hurvínek (s 16-ti palcovým předním kolem) byl v mém průzkumu jasným favoritem. K mému zděšení jsem však nedávno zjistil, že je tato koloběžka na trhu momentálně dostupná asi jako kolo Favorit v dobách centrálně plánovaného hospodářství. Pokud se jedná pouze o krátkodobý výpadek výroby, kdy bych mohl doufat, že bude zase k mání? Nebo má nedostatek nabídky vážnější důvody? Děkuji za odpověď. Tomáš

 • Yedoo  |  1. 3. 2021

  Dobrý den PAdot, pásky je možné nahradit novými, kontaktujte, prosím, Tomáše na info@yedoo.cz nebo +420 737 279 226. Za Yedoo zdraví Irena

 • PAdot  |  1. 3. 2021

  Dobrý den, mám problém který má určitě část majitelů Vašich koloběžek. Po nějaké době se strhly nalepovací protiskluzné pásky, případně přestanou být funkční pokud je bota trochu zablácená a vlhká. Existuje nějaké fixní řešení a`la výrobce Kostka = učitá forma nýtů apod. Děkuji za odpověd'

 • PAdot  |  28. 2. 2021

  Dobrý den, mám problém který má určitě část majitelů Vašich koloběžek. Po nějaké době se strhly nalepovací protiskluzné pásky, případně přestanou být funkční pokud je bota trochu zablácená a vlhká. Existuje nějaké fixní řešení a`la výrobce Kostka = učitá forma nýtů apod. Děkuji za odpověd'

 • Yedoo  |  4. 1. 2021

  Dobrý den Pavle, mrzí nás, že máte s našimi koloběžkami potíže. Zavolejte, prosím, kolegovi Tomášovi - možný je i videohovor viz tento článek, poradí vám, jak na to a případně zajistí výměnu dílu. Za Yedoo zdraví Irena

 • Pavel  |  2. 1. 2021

  Koupili jsme pro děti 2 koloběžky yedoo wzoom new. Nechapu jakým způsobem utahujete šroub u představce u řídítek. U 1 koloběžky mi trvalo pul hodiny to povolit. U druhé je to tak utažené že se strhl závit. Z dárků z kterého měli mít děti radost je akorát trápení. Teď to můžu tak rozřezat flexou

 • Yedoo  |  29. 12. 2020

  Dobrý den Petere, pro tento případ je možné využít naši online poradnu, Tomáš je také servisák a rád vám poradí. Za Yedoo zdraví Irena

 • Peter  |  26. 12. 2020

  Tak tu je video, ktoré by som potreboval vidieť pred skladaním kolobežky, hlavne k nastavovaniu brzdy: https://www.youtube.com/watch?v=l8jH1mCZmMs škoda, že to nie je na stránke Yedoo, ale niekto to urobil nezávisle od nich v Nemecku.

 • Peter  |  26. 12. 2020

  Kúpili sme kolobežku Yedoo Wzoom a mám problém s nastavením brzdy. Návod je extrémne krátky a dovolím si povedať, že ľudia ktorí sú menej technicky zdatní ako ja (a to je pravdepodobne väčšina) tak môžu mať problém zo zostavením kolobežky podľa návodu. Špeciálne je problém s nastavením brzdy tak, aby dostatočne brzdila a zároveň nešúchala. Veľa krát som už nastavoval rôzne brzdy na rôznych bicykloch, ale táto konkrétna brzda Promax sa mi zdá asi najhoršia na nastavovanie, celkovo zlé konštrukčné riešenie. Pozeral som blog na tejto stránke a nikde som nenašiel nejaký všeobecný návod alebo video na tému ako zostaviť a nastaviť predávané kolobežky.

Přidat komentář

Podobné články

Vyberte si koloběžku z bezpečí domova

# Ze světa Yedoo, Všechny Yedoo články

Yedoo e-shop je stále v provozu

21. 10. 2020 | Redakce

Od 22. 10. 2020 jsme opět nuceni uzavřít kamennou prodejnu. Náš e-shop ale jede dál. Vyberte si v klidu a pohodlí domova koloběžku, na které vás bude bavit jezdit. Koloběžku vám doručíme prostřednictvím našich partnerů PPL a České pošty. Možné je i osobní vyzvednutí a také nákup náhradních dílů a servis.

# Ze světa Yedoo, Všechny Yedoo články

Tým Yedoo doporučuje. Část II.

26. 3. 2020 | Vendula Kosíková

Každý z nás je úplně jiný, to co nás spojuje, jsou koloběžky. S vášní na nich jezdíme, rádi je vyvíjíme, vyrábíme, vylepšujeme nebo si o nich alespoň povídáme. Doma máme svoje i služební a každému z nás přirostla nějaká k srdci. Jaké to jsou?

Yedoo Newsletter

Sledujte nás na sociálních sítích