Hledáme kolegu/kolegyni na pozici E-commerce expert

Chcete pracovat s partou nadšenců, kteří propadli koloběžkám a koloběhu? Přidejte se k nám. Protože se stále rozvíjíme, rosteme a zkvalitňujeme naše služby, hledáme kolegu, který nám pomůže s Amazonem a dalšími online tržišti (marketplace).

Koloběžkám i odrážedlům Yedoo se letos velice dařilo, a proto nyní hledáme vhodnou posilu pro rozšíření našeho týmu a pro dlouhodobou spolupráci na pozici:

E-commerce expert

Co od vás očekáváme?

  • zájem a praxi v e-commerce, analytickou mysl a zkušenosti s vyhodnocováním dat a navrhováním funkčních obchodních strategií
  • energii a chuť do práce, ochotu učit se novým věcem
  • proaktivitu, samostatnost, pečlivost a smysl pro detail
  • schopnost vést vlastní projekty a dotahovat věci do konce

Co nabízíme?

  • přátelský a pozitivně naladěný kolektiv srdcařů, kteří svoji práci dělají opravdu rádi
  • pestrou pracovní náplň s možností sebeuplatnění
  • pracovní i osobní rozvoj
  • motivační finanční ohodnocení a další benefity
  • pracoviště na Praze 5, Radlická ul. (poblíž metra Anděl a Smíchovské nádraží)
  • nástup dle dohody

Co bude náplní vaší práce?

  • rozvoj maloobchodního prodeje a prezentace značky na Amazonu.de a v dalších zemích (ve spolupráci s agenturou zajišťování listingu produktů a další optimalizace, promo produktů včetně PPC, zabezpečení kvalitního brandingu, plynulé logistiky, funkčního FBA skladu apod.)
  • pravidelné vyhodnocování a reporting
  • rozvoj spolupráce s dalšími obchodními partnery na bázi market place/či obdoby typu partnerského prodeje
  • další výpomoc v oblasti digitálního marketingu (emailing, online výstavy aj.)

Co bude výsledkem vaší práce?

  • kvalitní a funkční prezentace značky Yedoo na Amazonu.de, a s tím spojený zvyšující se prodej
  • uvedení značky Yedoo na Amazon do dalších zemí
  • další rozvoj partnerského prodeje a market place značek

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • výbornou orientaci v oblasti e-commerce a digitálního marketingu
  • dobrou angličtinu, německý nebo další jazyk je velkou výhodou
  • uvítáme znalost redakčního systému Amazon
  • budeme rádi za další zkušenosti se zbožovými srovnavači, partnerským prodejem a market place

Vydáme-li se na společnou cestu, můžete se těšit, že jak vaše práce, tak vaše nápady budou oceněny a vítány.

Pokud vás nabízená pozice zaujala a máte chuť se k nám přidat, pošlete nám, prosím, pár řádek o sobě a přiložte svůj životopis na email kariera@intrea.cz.

Budeme se těšit.

Diskuze

  • Yedoo  |  20. 12. 2020

    Dobrý den Terezo, děkujeme za váš zámem o práci v Yedoo. Napište, prosím, na uvedený email. Za Yedoo zdraví Irena

  • Tereza Balcarová  |  19. 12. 2020

    Dobrý den, mám vážný zájem o práci E- commerce expert. Mám zájem o práci v e -commerce, baví mne oblast e -commerce, mám obchodní zkušenosti a dovednosti. Jsem komunikativní, organizačně schopná a obchodně zdatná. Baví mne rozvoj partnerského prodeje a značek. Baví mne digitální marketing ( online marketing, posílání e -mailů a sociální sítě ). Mám zájem o pestrou pracovní náplň s možností sebeuplatnění a tato práce, kterou inzerujete je pro mne velmi smysluplná a bude mne každý den bavit a naplňovat. Baví mne branding, optimalizace produktů. Mám zájem o osobní a pracovní rozvoj. Jsem hodně komunikativní a organizačně schopná. Děkuji a budu se těšit na brzkou spolupráci s Vámi, DS pozdravem, Tereza Balcarová.

Přidat komentář

Podobné články

# Ze světa Yedoo

Tým Yedoo doporučuje. Část I.

17. 3. 2020 | Vendula Kosíková

Každý z nás je úplně jiný. To, co nás spojuje, jsou koloběžky. S vášní na nich jezdíme, rádi je vyvíjíme, vyrábíme, vylepšujeme nebo si o nich alespoň povídáme. Doma máme svoje i služební a každému z nás přirostla nějaká k srdci. Jaké to jsou?

Tým Yedoo doporučuje. Část II.

26. 3. 2020 | Vendula Kosíková

Každý z nás je úplně jiný, to co nás spojuje, jsou koloběžky. S vášní na nich jezdíme, rádi je vyvíjíme, vyrábíme, vylepšujeme nebo si o nich alespoň povídáme. Doma máme svoje i služební a každému z nás přirostla nějaká k srdci. Jaké to jsou?